Καρότσι σερβιρίσματος με 3 επίπεδα για γρήγορη και αποτελεσματική μεταφορά (TS301) , Bartscher A300073
Κωδικός προϊόντος:
A300073
Κατηγορία: Καρότσια Μεταφοράς
€ 220,00 Αρχική Τιμή
€ 154,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 190,96 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 66,00 € (30%)
Περιγραφή
| Διαστάσεις | 920x600x945(h)mm |
| Επίπεδα | 3 |
| Διαστάσεις επιπέδου | 827x510mm |
| Απόσταση μεταξύ επιπέδων | 265 mm |
| Μέγιστη φέρουσα ικανότητα ανά ράφι | 30 Kg |
| Μέγιστο βάρος μεταφερόμενου φορτίου | 90 kg |
| Ρόδες | 4 πολλαπλής κατεύθυνσης, οι 2 με φρένο |
| Λαβές | 2 |
| Υλικό | Επινικελώμενος Χάλυβας |
| Βάρος καροτσιού χωρίς φορτίο | 13,4 Kg |
- Απαιτείται συναρμολόγηση από τον χρήστη
Δείτε Επίσης
Τρόλεϊ Σερβιρίσματος Inox 2 επιπέδων Galore VE124X
Κωδικός:
VE124X
€ 84,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 104,16 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 36,00 € (30%)
Τρόλεϊ σερβιρίσματος. Διαστάσεις: 85x43x95cm.
Κωδικός:
2365003
€ 115,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 142,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 30,00 € (21%)
Καρότσι μεταφοράς για καλάθια πλυντηρίων Bartscher 300143
Κωδικός:
300143
€ 168,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 208,32 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 72,00 € (30%)
ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΤΡΟΧΗΛΑΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ Karamco MT192G
Κωδικός:
MT192G
€ 255,75 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 317,13 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 85,25 € (25%)
ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΤΡΟΧΗΛΑΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ 9 GN2/1 – ΜΤ160Χ
Κωδικός:
6080285
€ 271,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 336,66 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 90,50 € (25%)
ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΤΡΟΧΗΛΑΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ 17 GN2/1 – ΜΤ162Χ
Κωδικός:
6080286
€ 403,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 500,34 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 134,50 € (25%)
ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΤΡΟΧΗΛΑΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΛΑΜΑΡΙΝΩΝ Karamco ΜΤ130Χ
Κωδικός:
MT130X
€ 407,25 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 504,99 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 135,75 € (25%)
ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΤΡΟΧΗΛΑΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΛΑΜΑΡΙΝΩΝ Karamco MT132X
Κωδικός:
MT132X
€ 444,75 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 551,49 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 148,25 € (25%)
