Φούρνος Combi Steamer Wash Explora Colombo Piron PF 7920
Κωδικός προϊόντος:
PF7920
Κατηγορία: Φούρνοι Ηλεκτρικοί
€ 17.990,00 Αρχική Τιμή
€ 13.492,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 16.730,70 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 4.497,50 € (25%)
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Περιγραφή
PF 7920
Φούρνος Combi Steamer Wash
PIRON
Σειρά Explora Colombo
![]() |
Reverse Flow Ομοιόμορφη κατανομή του αέρα στον θάλαμο, μέσω εναλλαγής φοράς. |
|
![]() |
Humidity Regulation Γρήγορο ψήσιµο µε δυνατότητα ψεκασµού υγρασίας κατά την διάρκεια του ψησίµατος. |
|
![]() |
Humidity Injection Δυνατότητα επιλογής (χειροκίνητα) ψεκασµού υγρασίας κατά την διάρκεια του ψησίµατος. |
|
![]() |
Sator Steam Πατενταρισμένο σύστημα της Piron. Παραγωγή ατμού μέσω δημιουργίας “ομίχλης”, που δίνει τέλεια αποτελέσματα. |
|
![]() |
Optimal Climatic Ελεγχόµενες συνθήκες ψησίµατος, που δίνουν άριστο αποτέλεσµα. |
| ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ | 1 τρόλεϊ για 20 λαμαρίνες GN 1/1 |
| ΕΝΔΙΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ | 67 mm |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ | 870x1000x1930 mm |
| ΙΣΧΥΣ | 36 kw / 400 V / 50/60 Hz |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 30°C έως 260°C |
| ΒΑΡΟΣ | 250 kg |
| ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ | 4 εναλλασσόμενης φοράς |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΩΝ | 6 επίπεδα |
Υγραντήρας ηλεκτρονικής ρύθμισης 10 διαβαθμίσεων
1000 συνταγές
Control Panel με οθόνη αφής 7″
Αισθητήριο θερμοκρασίας στην καρδιά του προϊόντος
Ενσωματωμένο σύστημα πλύσης (standard)
Οι λαμαρίνες δεν συμπεριλαμβάνονται
Πόρτα ανοιγόμενη προς τα αριστερά
Αλλαγή φοράς πόρτας: 400 € + Φ.Π.Α.
Δείτε Επίσης
Ηλεκτρικός φούρνος K120
Κωδικός:
K120
€ 1.299,20 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.611,01 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 324,80 € (20%)
Ηλεκτρικός φούρνος εστιατορίου FELS7
Κωδικός:
FELS7
€ 1.472,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.825,28 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 368,00 € (20%)
Κυκλοθερμικός ηλεκτρικός Φούρνος με προσθήκη ατμού F70
Κωδικός:
F70
€ 2.201,60 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.729,98 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 550,40 € (20%)
Φούρνος Ηλεκτρικός με Υγραντήρα, GIORIK EasyAir EME5232 Ιταλίας – 5 GN 2/3 – 60x70x66cm. Ιδανικός για Ζαχαροπλαστική
Κωδικός:
NEME5232
€ 2.749,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.409,38 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 305,50 € (10%)
Φούρνος Πολλαπλών Λειτουργιών Αναλογικός PF 8406 Piron
Κωδικός:
PF8406
€ 3.100,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.844,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.080,00 € (26%)
Φούρνος Combi Steamer Wash Explora Colombo Piron PF 7904
Κωδικός:
PF7904
€ 4.717,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.849,70 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.572,50 € (25%)
Φούρνος Ηλεκτρικός Ατμού με Υγρασία, max 300 °C STEAMBOX H GIORIK. Χωρ/τα: 6 GN 2/1. Ισχύς: 21,4 kW/400V. Διαστάσεις: 112×84,5×83,5cm.
Κωδικός:
SNHE062W
€ 13.694,40 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 16.981,06 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.521,60 € (10%)
Φούρνος Ηλεκτρικός Ατμού με Υγρασία, max 300 °C STEAMBOX H GIORIK. Χωρ/τα: 20 GN 2/1. Ισχύς: 54,1 kW/400V. Διαστάσεις: 120x91x185cm.
Κωδικός:
SNHE202W
€ 30.210,30 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 37.460,77 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 3.356,70 € (10%)





