Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 40.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 40x40cm.
Κωδικός προϊόντος:
AS4030E
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 2.714,00 Αρχική Τιμή
€ 2.030,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.517,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 684,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 483x550x700 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 400×400 mm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 300 mm |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 40 – 30 – 20 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 90 – 120 -180 sec |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 2 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 360 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 3000 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 2400 Watt |
| ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 3330 Watt |
| ΤΑΣΗ | 230 V / 50 Hz |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 3 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 12 lt |
Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού και απορρυπαντικού
Συμπεριλαμβάνονται:
1 καλάθι πιάτων
1 καλάθι γενικής χρήσης
1 θήκη για μαχαιροπήρουνα
1 πυραμίδα
ΑS 40.30 E
Πλυντήριο Πιάτων / Ποτηριών
ARISTARCO
Σειρά Superior
| 100% made in Italy | |
| Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού | |
Δείτε Επίσης
Βάση Πλυντηρίου με πόρτα. Κατάλληλη για τα μοντέλα WF 500 M, AF 50.35 M, AF 50.35 T
Κωδικός:
050003
€ 400,20 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 496,25 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 179,80 € (31%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων Smeg UD503D
Κωδικός:
UD503D
€ 2.177,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.699,48 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 933,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UD510D1
€ 3.066,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.801,84 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.314,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1040 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AH1040E
€ 3.900,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.836,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.326,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU-L 55.45 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 55x55cm.
Κωδικός:
AUL5545E
€ 5.200,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.448,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.743,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU-H 1240E PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 55x55cm.
Κωδικός:
AUH1240EPRS
€ 6.500,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.060,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.192,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU 65.65 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 66×81,5cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός:
AU6565
€ 11.289,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 13.998,36 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 3.763,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU 125.80 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 12,6x80cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός:
AU12580
€ 17.000,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 21.080,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 5.684,00 € (25%)
