Πλυντήριο Πιάτων & Ποτηριών BELOGIA GW 50 Ιταλίας. Καλάθι 50×50.
€ 2.015,00 Αρχική Τιμή
€ 1.710,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.120,40 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 305,00 € (15%)
Πλυντήρια ποτηριών – πιάτων, ιταλικής κατασκευής.
Πόρτα διπλών τοιχωμάτων για μείωση του θορύβου και της απώλειας θερμότητας.
Πρεσαριστή δεξαμενή νερού και οδηγοί καλαθιών για εύκολο καθάρισμα.
Περισταλτική αντλία στεγνωτικού λαμπρυντικού.
Ηλεκτρονική λειτουργία.
Πατενταρισμένο σύστημα πλύσης με αντλία διπλής εξόδου και βραχίονες από συνθετικό υλικό που μειώνει δραστικά την απώλεια πίεσης, βελτιώνει σημαντικά την απόδοση και μειώνει τον θόρυβο.
Φωτιζόμενη αλφαριθμητική οθόνη.
Μπάρα ένδειξης προόδου της πλύσης, μεταβαλλόμενου χρώματος.
Κύκλος αυτό-καθαρισμού της δεξαμενής και βραχίονες εύκολης προσαρμογής για εύκολο καθάρισμα.
Ύψος: ποτηριού 32,5 cm, πιάτου 36,5 cm.
| Διαστάσεις: | 575 x 605 x 820 mm |
| Καλάθι: | 500 x 500mm |
| ‘Ανοιγμα Πόρτας: | 365mm |
| Τάση / Ισχύς: | 230V / 3500W |
| Διάρκεια κύκλου πλυσίματος: | 90-150 sec |
| Δεξαμενή: | 20 lt |
| Κατανάλωση νερού: | 2,8 lt |
| Βάρος: | 54 Kg |
Δείτε Επίσης
Βάση Πλυντηρίου με πόρτα. Κατάλληλη για τα μοντέλα WF 500 M, AF 50.35 M, AF 50.35 T
€ 400,20 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 496,25 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 179,80 € (31%)
Πλυντήριο Ποτηριών ΑF 38.25 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 38x38cm.
€ 1.160,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.438,40 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 388,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων Smeg UG401DM
€ 1.750,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.170,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 750,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
€ 1.851,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.295,24 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 793,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 60.40E T Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 60x50cm.
€ 2.758,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.419,92 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 920,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
€ 3.745,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.643,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.605,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1040 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
€ 3.900,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.836,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.326,00 € (25%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1240 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
€ 4.680,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.803,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.563,00 € (25%)
