Πλυντήριο Σκευών AU 125.80 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 12,6x80cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός προϊόντος:
AU12580
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 22.684,00 Αρχική Τιμή
€ 17.000,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 21.080,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 5.684,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 1435x990x2058/2335 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 1260×800 mm – κατάλληλο για λαμαρίνα 60×80 cm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 800 mm |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 20 – 10 – 7 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 3 – 6 – 9 min |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 7 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 2×2350 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 9000 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 9000 Watt |
| ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 13700 Watt |
| ΤΑΣΗ | 400 V / 50 HZ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 17 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 100 lt |
Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού
Μονά τοιχώματα
Ένδειξη θερμοκρασίας boiler και κάδου
Συμπεριλαμβάνονται:
1 ανοξείδωτο καλάθι γενικής χρήσης
ARISTARCO
Σειρά Utensil
| 100% made in Italy | |
| Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού |
Δείτε Επίσης
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AF 50.35 M Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AF5035M
€ 1.717,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.129,08 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 573,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων Smeg UG401DM
Κωδικός:
UG401DM
€ 1.750,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.170,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 750,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 45.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 45x45cm.
Κωδικός:
AS4530E
€ 2.220,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.752,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 748,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UG411D
€ 2.835,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.515,40 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.215,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1040 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AH1040E
€ 3.900,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.836,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.326,00 € (25%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1240 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AH1240E
€ 4.680,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.803,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.563,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
HTY615DHoodtype
€ 5.153,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.389,72 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.208,00 € (30%)
Πλυντήριο Σκευών AU 55.80 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 56,5x69cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός:
AU5580
€ 8.340,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 10.341,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.790,00 € (25%)
