Πλυντήριο Σκευών AU 55.65 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 56,5x69cm.
Κωδικός προϊόντος:
AU5565
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 9.434,00 Αρχική Τιμή
€ 7.070,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.766,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.364,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 740x875x1940 / 2050 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 565×690 mm – κατάλληλο για λαμαρίνα 60×80 cm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 650 mm – κατάλληλο για λαμαρίνα 40×60 cm |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 20 – 10 – 7 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 3 – 6 – 9 min |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 3,5 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 1500 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 6000 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 6000 Watt |
| ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 7500 Watt |
| ΤΑΣΗ | 400 V / 50 HZ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 11 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 65 lt |
Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού
Μονά τοιχώματα
Ένδειξη θερμοκρασίας boiler και κάδου
Συμπεριλαμβάνονται:
1 ανοξείδωτο καλάθι γενικής χρήσης
ARISTARCO
Σειρά Utensil
| 100% made in Italy | |
| Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού |
Δείτε Επίσης
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UG403DM
€ 1.851,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.295,24 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 793,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 60.40E T Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 60x50cm.
Κωδικός:
AS6040ET
€ 2.758,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.419,92 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 920,00 € (25%)
Πλυντήριο Καμπάνα WH720-PA
Κωδικός:
WH720PA
€ 2.940,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.645,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 990,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UD510D1
€ 3.066,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.801,84 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.314,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1040 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AH1040E
€ 3.900,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.836,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.326,00 € (25%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1240 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AH1240E
€ 4.680,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.803,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.563,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
HTY615DHoodtype
€ 5.153,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.389,72 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.208,00 € (30%)
Πλυντήριο Σκευών AU 65.65 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 66×81,5cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός:
AU6565
€ 11.289,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 13.998,36 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 3.763,00 € (25%)
