Πλυντήριο Σκευών AU-L 55.45 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 55x55cm.
Κωδικός προϊόντος:
AUL5545E
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 6.943,00 Αρχική Τιμή
€ 5.200,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.448,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.743,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 670x695x1340 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 550×550 mm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 450 mm – κατάλληλο για λαμαρίνα 40×60 cm |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 30 – 15 – 10 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 2 – 4 – 6 min |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 3 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 800 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 6000 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 6000 Watt |
| ΙΣΧΥΣ | 6800 Watt |
| ΤΑΣΗ | 400 V / 50 HZ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 7 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 35 lt |
Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού
Διπλά τοιχώματα
Ένδειξη θερμοκρασίας boiler και κάδου
Συμπεριλαμβάνονται:
1 ανοξείδωτο καλάθι γενικής χρήσης
1 ανοξείδωτη βάση για λαμαρίνες
ARISTARCO
Σειρά Utensil
| 100% made in Italy | |
| Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού |
Δείτε Επίσης
Βάση Πλυντηρίου χωρίς πόρτα. Κατάλληλη για τα μοντέλα WF 500 M, AF 50.35 M, AF 50.35 T.
Κωδικός:
050002
€ 400,20 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 496,25 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 179,80 € (31%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AF 50.35 M Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AF5035M
€ 1.717,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.129,08 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 573,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UG403DM
€ 1.851,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.295,24 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 793,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 45.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 45x45cm.
Κωδικός:
AS4530E
€ 2.220,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.752,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 748,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UD510D1
€ 3.066,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.801,84 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.314,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
FD511D
€ 3.745,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.643,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.605,00 € (30%)
Πλυντήριο Σκευών AU-H 1240E PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 55x55cm.
Κωδικός:
AUH1240EPRS
€ 6.500,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.060,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.192,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU 55.65 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 56,5x69cm.
Κωδικός:
AU5565
€ 7.070,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.766,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.364,00 € (25%)
