Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AF50.35T Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός προϊόντος:
AF5035T
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 2.410,00 Αρχική Τιμή
€ 1.800,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.232,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 610,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 572x627x814 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 500×500 mm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 350 mm – GN 1/1 |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 30 – 40 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 90 – 120 sec |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 2,5 lt / κύκλο |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 2 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 690 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 4500 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 2400 Watt |
| ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 5190 Watt |
| ΤΑΣΗ | 400 V / 50 HZ |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 5 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 20 lt |
Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού
Συμπεριλαμβάνονται:
1 καλάθι ποτηριών
1 καλάθι πιάτων
1 θήκη για μαχαιροπήρουνα
1 βάση για πιάτα
| 100% made in Italy | ||
| Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού |
ΑF 50.35 T
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών
ARISTARCO
Σειρά Fusion
Δείτε Επίσης
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UG403DM
€ 1.851,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.295,24 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 793,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 40.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 40x40cm.
Κωδικός:
AS4030E
€ 2.030,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.517,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 684,00 € (25%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 45.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 45x45cm.
Κωδικός:
AS4530E
€ 2.220,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.752,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 748,00 € (25%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 60.40E T Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 60x50cm.
Κωδικός:
AS6040ET
€ 2.758,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.419,92 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 920,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UG411D
€ 2.835,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.515,40 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.215,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UD510D1
€ 3.066,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.801,84 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.314,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1040 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AH1040E
€ 3.900,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.836,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.326,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU 55.65 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 56,5x69cm.
Κωδικός:
AU5565
€ 7.070,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.766,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.364,00 € (25%)
