Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών WF 400 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 40x40cm.
Κωδικός προϊόντος:
WF400
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 1.610,00 Αρχική Τιμή
€ 1.200,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.488,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 410,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 455x550x700 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 400×400 mm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 300 mm |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 30 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 120 sec |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 2 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 200 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 2500 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 2400 Watt |
| ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 2700 Watt |
| ΤΑΣΗ | 230 V / 50 Hz |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 3 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 12 lt |
Μηχανική Αντλία Στεγνωτικού
Συμπεριλαμβάνονται:
2 καλάθια ποτηριών
1 θήκη για μαχαιροπήρουνα
1 βάση για πιάτα
WF400
Πλυντήριο Πιάτων / Ποτηριών
Σειρά WF
| 100% made in Italy |
Δείτε Επίσης
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων Smeg UG401DM
Κωδικός:
UG401DM
€ 1.750,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.170,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 750,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 40.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 40x40cm.
Κωδικός:
AS4030E
€ 2.030,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.517,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 684,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων Smeg UD503D
Κωδικός:
UD503D
€ 2.177,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.699,48 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 933,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 45.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 45x45cm.
Κωδικός:
AS4530E
€ 2.220,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.752,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 748,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UD510D1
€ 3.066,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.801,84 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.314,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
HTY615DHoodtype
€ 5.153,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.389,72 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.208,00 € (30%)
Πλυντήριο Σκευών AU 55.65 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 56,5x69cm.
Κωδικός:
AU5565
€ 7.070,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.766,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.364,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU 65.65 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 66×81,5cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός:
AU6565
€ 11.289,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 13.998,36 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 3.763,00 € (25%)
