Φούρνος Πολλαπλών Λειτουργιών Αναλογικός PF 7706 Piron
Κωδικός προϊόντος:
PF7706
Κατηγορία: Φούρνοι Ηλεκτρικοί
€ 4.717,00 Αρχική Τιμή
€ 3.530,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.377,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.187,00 € (25%)
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Περιγραφή
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 6 λαμαρίνες 40×60 cm ή GN 1/1 |
| ΕΝΔΙΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ | 80 mm |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ | 780x850x810 mm |
| ΙΣΧΥΣ | 10,5 kw / 230-400 V |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 30°C έως 260°C |
| ΒΑΡΟΣ | 110 kg |
| ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ | 2 εναλλασσόμενης φοράς |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΩΝ | 3 επίπεδα |
Ατμός ρυθμιζόμενος αναλογικά
Αισθητήριο θερμοκρασίας προϊόντος
Πόρτα ανοιγόμενη προς τα αριστερά
Αλλαγή φοράς πόρτας: 400 € + Φ.Π.Α.
![]() |
Reverse Flow Ομοιόμορφη κατανομή του αέρα στον θάλαμο, μέσω εναλλαγής φοράς. |
|
![]() |
Humidity Injection Δυνατότητα επιλογής (χειροκίνητα) ψεκασµού υγρασίας κατά την διάρκεια του ψησίµατος. |
|
![]() |
Sator Steam Πατενταρισμένο σύστημα της Piron. Παραγωγή ατμού μέσω δημιουργίας “ομίχλης”, που δίνει τέλεια αποτελέσματα. |
Δείτε Επίσης
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός KARAMCO ECO GRILL. Χωρ/τα: 4 λαμαρίνες διαστάσεων 454x327mm
Κωδικός:
ECOGRILL
€ 517,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 641,70 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 172,50 € (25%)
Φούρνος πίτσας, με πυρίμαχη πλάκα κάτω , μιας θέσης Redfox FP 38 RS
Κωδικός:
FP 38 RS
€ 680,40 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 843,70 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 291,60 € (30%)
Κυκλοθερμικός Φούρνος με υγρασία PF7504G Piron
Κωδικός:
PF7504G
€ 1.281,90 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.589,56 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 468,10 € (27%)
Φούρνος για Ψητές Πατάτες Bake Master
Κωδικός:
0551218
€ 2.515,60 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.119,34 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 359,40 € (13%)
Φούρνος Πολλαπλών Λειτουργιών Αναλογικός PF 8410 Piron
Κωδικός:
PF8410
€ 3.800,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.712,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.280,00 € (25%)
Φούρνος Ηλεκτρικός Ατμού με Υγρασία, max 300 °C STEAMBOX H GIORIK. Χωρ/τα: 6 GN 1/1. Ισχύς: 11,4 kW/400V. Διαστάσεις: 86×79,5×83,5cm.
Κωδικός:
SNHE061W
€ 9.827,10 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 12.185,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.091,90 € (10%)
Φούρνος Combi Steamer Wash Explora Colombo Piron PF 7920
Κωδικός:
PF7920
€ 13.492,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 16.730,70 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 4.497,50 € (25%)
Φούρνος Ηλεκτρικός Ατμού με Υγρασία, max 300 °C STEAMBOX H GIORIK. Χωρ/τα: 20 GN 2/1. Ισχύς: 54,1 kW/400V. Διαστάσεις: 120x91x185cm.
Κωδικός:
SNHE202W
€ 30.210,30 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 37.460,77 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 3.356,70 € (10%)



