Παγομηχανή Ψεκασμού CS 45.15 Aristarco. Συμπαγές παγάκι 40 gr. Παραγωγή 45kg/24ωρο.
Κωδικός προϊόντος:
CS4515
Κατηγορία: Παγομηχανές
€ 2.150,00 Αρχική Τιμή
€ 1.600,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.984,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 550,00 € (26%)
Περιγραφή
Παγάκι υψηλής πυκνότητας & καθαρότητας
Κατασκευή από ανοξείδωτο
Εξαιρετική απόδοση
Τελευταία τεχνολογία
Μοτέρ tropical
Οι ημερήσιες αποδόσεις προκύπτουν με 21°C θερμοκρασία περιβάλλοντος και 15°C θερμοκρασία νερού.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 500x585x685 mm |
| ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ | 0 έως 20 mm |
| ΚΙΛΑ ανά 24h | 45 kg |
| ΑΠΟΘΗΚΗ | 15 kg |
| ΙΣΧΥΣ | 650 Watt |
| ΤΑΣΗ | 230 V / 50 Hz |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R404a |
| ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ | Αερόψυκτη / Υδρόψυκτη |
| ΠΑΓΑΚΙΑ ανά ΚΥΚΛΟ | 24 |
| ΤΥΠΟΣ | Συμπαγές παγάκι 40 gr |
ARISTARCO
Σειρά CS
| Χαμηλή κατανάλωση νερού |
Χαμηλό κόστος συντήρησης |
Εξοικονόμηση ενέργειας |
100% made in Italy |
Δείτε Επίσης
Αποθήκη για παγομηχανή
Κωδικός:
SiloS220
€ 1.323,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.640,52 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 567,00 € (30%)
Παγομηχανή Ψεκασμού CS 100.60 Aristarco. Συμπαγές παγάκι 40 gr. Παραγωγή 100kg/24ωρο.
Κωδικός:
CS10060
€ 2.016,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.499,84 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 864,00 € (30%)
Αποθήκη για παγομηχανή
Κωδικός:
SILOS500
€ 2.233,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.768,92 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 957,00 € (30%)
Παγομηχανή Ψεκασμού Χωρίς Αποθήκη CS 150 Aristarco. Συμπαγές παγάκι 40 gr. Παραγωγή 150kg/24ωρο.
Κωδικός:
CS150
€ 2.513,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.116,12 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.077,00 € (30%)
Παγομηχανή Καθέτου Στοιχείου CQ 150 Aristarco. Παγάκι κύβος. Παραγωγή 150kg/24ωρο.
Κωδικός:
CQ150
€ 2.870,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.558,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 967,00 € (25%)
Παγότριμμα με Αποθήκη SG 120.25 Aristarco. Αποθήκη 25kg. Παραγωγή 120kg/24ωρο.
Κωδικός:
SG12025
€ 2.900,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.596,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 969,00 € (25%)
Παγομηχανή καθέτου στοιχείου ITV SPIKA MS220 REMOTE
Κωδικός:
SPIKA MS220 REMOTE
€ 4.609,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.715,78 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.975,50 € (30%)
Αποθήκη για παγομηχανή με καρότσι ITV SCS300
Κωδικός:
SCS300
€ 6.993,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.671,32 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.997,00 € (30%)
