ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ ΒΙΤΡΙΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΩΝ 385 L FRIGUS VCB-400G
Κωδικός προϊόντος:
65443
Κατηγορία: Μεταχειρισμένα
€ 680,00 Αρχική Τιμή
€ 550,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 682,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 130,00 € (19%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 595x620x1830 mm |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 385 lt |
| ΙΣΧΥΣ | 300 Watt / 230 V |
| ΨΥΞΗ | Βεβιασμένη |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 0°C έως 10°C |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R600a |
| ΦΩΤΙΣΜΟΣ | Οριζόντιος |
| ΡΑΦΙΑ | 5 |
| ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ | Αναλογικός |
Δείτε Επίσης
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ ΤΟΣΤΙΕΡΑ ΕΠΑΓΩΓΙΚΗ FIMAR 2800Watt – 76x30x25cm
Κωδικός:
60043
€ 150,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 186,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 350,00 € (70%)
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ ΚΡΕΠΙΕΡΑ ΑΕΡΙΟΥ ΜΟΝΗ
Κωδικός:
79049
€ 250,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 310,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 340,00 € (58%)
Μεταχερισμένος πάγκος κοπης με τεφλον κίτρινο – κούτσουρο 40x40x5(86)
Κωδικός:
20012
€ 250,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 310,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 200,00 € (44%)
Μεταχειρισμένο Hot Dog Ρόλλερ Με 7 Περιστρεφόμενες Ράβδους
Κωδικός:
79152
€ 280,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 347,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 100,00 € (26%)
ΜΑΚΑΡΟΝΙΕΡΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ INOKSAN
Κωδικός:
60028
€ 600,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 744,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 600,00 € (50%)
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ ΕΣΤΙΑ ΑΕΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΙΣΤΡΟ 2+2 ΣΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ 190x80x92cm
Κωδικός:
60075
€ 840,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.041,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 840,00 € (50%)
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ BERTOS 6 ΘΕΣΕΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ
Κωδικός:
65212
€ 1.390,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.723,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.410,00 € (63%)
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ANGELO PO ΜΕ 4 ΕΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΥΡΝΟ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ 70Χ70Χ86CM
Κωδικός:
65217
€ 1.500,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.860,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.500,00 € (50%)
