Παγομηχανή Ανάδευσης CV 150.70 Aristarco. Παγάκι με τρύπα 17 gr. Παραγωγή 150kg/24ωρο.
Κωδικός προϊόντος:
CV15070
Κατηγορία: Παγομηχανές
€ 5.077,00 Αρχική Τιμή
€ 3.800,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.712,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.277,00 € (25%)
Περιγραφή
Παγάκι υψηλής πυκνότητας & καθαρότητας
Κατασκευή από ανοξείδωτο
Εξαιρετική απόδοση
Τελευταία τεχνολογία
Υψηλή αισθητική και εργονομία
Κατάλληλη για σκληρό νερό
Οι ημερήσιες αποδόσεις προκύπτουν με 21°C θερμοκρασία περιβάλλοντος και 15°C θερμοκρασία νερού.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 920x650x1280 mm |
| ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ | 80 έως 100 mm |
| ΚΙΛΑ ανά 24h | 150 kg |
| ΑΠΟΘΗΚΗ | 70 kg |
| ΙΣΧΥΣ | 950 W / 230 V / 50 Hz |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R134a |
| ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ | Αερόψυκτη / Υδρόψυκτη |
| ΠΑΓΑΚΙΑ ανά ΚΥΚΛΟ | 90 |
| ΤΥΠΟΣ | Παγάκι με τρύπα 17 gr |
ARISTARCO
Σειρά CV
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
| Χαμηλή κατανάλωση νερού |
Χαμηλό κόστος συντήρησης |
Εξοικονόμηση ενέργειας |
100% made in Italy |
Δείτε Επίσης
Παγομηχανή με Σύστυμα Μύλου ITV PULSAR 85
Κωδικός:
PULSAR 85
€ 3.423,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.244,52 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.467,00 € (30%)
Παγομηχανή καθέτου στοιχείου Simag SVD 203
Κωδικός:
SVD 203
€ 3.558,80 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.412,91 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.525,20 € (30%)
Παγομηχανή Καθέτου Στοιχείου CQ 320 Aristarco. Παγάκι κύβος. Παραγωγή 320kg/24ωρο. Αποθήκευση: 0 kg
Κωδικός:
CQ320
€ 3.615,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.482,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.208,00 € (25%)
Παγομηχανή με Σύστυμα Μύλου ITV PULSAR 145
Κωδικός:
PULSAR 145
€ 4.305,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.338,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.845,00 € (30%)
Παγομηχανή καθέτου στοιχείου ITV SPIKA MS410
Κωδικός:
SPIKA MS410
€ 4.690,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.815,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.010,00 € (30%)
Παγομηχανή Καθέτου Στοιχείου CQ 450 Aristarco. Παγάκι κύβος. Παραγωγή 450kg/24ωρο.
Κωδικός:
CQ450
€ 5.400,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.696,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.808,00 € (25%)
Παγομηχανή καθέτου στοιχείου ITV SPIKA MS410 REMOTE
Κωδικός:
SPIKA MS410 REMOTE
€ 5.750,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 7.130,62 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.464,50 € (30%)
Αποθήκη για παγομηχανή με 2 καρότσια ITV SCD800
Κωδικός:
SCD800
€ 13.160,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 16.318,40 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 5.640,00 € (30%)




