Παγομηχανή Ψεκασμού CS 80.40 Aristarco. Συμπαγές παγάκι 40 gr. Παραγωγή 80kg/24ωρο.
Κωδικός προϊόντος:
CS8040
Κατηγορία: Παγομηχανές
€ 3.260,00 Αρχική Τιμή
€ 2.400,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.976,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 860,00 € (26%)
Περιγραφή
Παγάκι υψηλής πυκνότητας & καθαρότητας
Κατασκευή από ανοξείδωτο
Εξαιρετική απόδοση
Τελευταία τεχνολογία
Μοτέρ tropical
Οι ημερήσιες αποδόσεις προκύπτουν με 21°C θερμοκρασία περιβάλλοντος και 15°C θερμοκρασία νερού.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 740x605x915 mm |
| ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ | 50 έως 80 mm |
| ΚΙΛΑ ανά 24h | 80 kg |
| ΑΠΟΘΗΚΗ | 40 kg |
| ΙΣΧΥΣ | 900 Watt |
| ΤΑΣΗ | 230 V / 50 Hz |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R404a |
| ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ | Αερόψυκτη / Υδρόψυκτη |
| ΠΑΓΑΚΙΑ ανά ΚΥΚΛΟ | 36 |
| ΤΥΠΟΣ | Συμπαγές παγάκι 40 gr |
ARISTARCO
Σειρά CS
| Χαμηλή κατανάλωση νερού |
Χαμηλό κόστος συντήρησης |
Εξοικονόμηση ενέργειας |
100% made in Italy |
Δείτε Επίσης
Αποθήκη για παγομηχανή
Κωδικός:
SILOS500
€ 2.233,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.768,92 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 957,00 € (30%)
Παγομηχανή Ψεκασμού Χωρίς Αποθήκη CS 150 Aristarco. Συμπαγές παγάκι 40 gr. Παραγωγή 150kg/24ωρο.
Κωδικός:
CS150
€ 2.513,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.116,12 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.077,00 € (30%)
Παγομηχανή καθέτου στοιχείου ITV SPIKA MS220A
Κωδικός:
SPIKA MS220A
€ 3.430,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.253,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.470,00 € (30%)
Παγομηχανή καθέτου στοιχείου Simag SVD 203
Κωδικός:
SVD 203
€ 3.558,80 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.412,91 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.525,20 € (30%)
Παγομηχανή με Σύστυμα Μύλου ITV PULSAR MP145
Κωδικός:
PULSAR MP145
€ 3.906,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.843,44 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.674,00 € (30%)
Παγότριμμα χωρίς αποθήκη SG 550 Aristarco. Παραγωγή 550kg/24ωρο.
Κωδικός:
SG550
€ 4.650,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.766,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.562,00 € (25%)
Αποθήκη για παγομηχανή με καρότσι ITV SCS150
Κωδικός:
SCS150
€ 5.040,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.249,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.160,00 € (30%)
Αποθήκη για παγομηχανή με 2 καρότσια ITV SCD600
Κωδικός:
SCD600
€ 12.040,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 14.929,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 5.160,00 € (30%)
