Παγομηχανή Ψεκασμού CS 37.15 Aristarco. Συμπαγές παγάκι 40 gr. Παραγωγή 37kg/24ωρο.
Κωδικός προϊόντος:
CS3715
Κατηγορία: Παγομηχανές
€ 2.050,00 Αρχική Τιμή
€ 1.500,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.860,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 550,00 € (27%)
Περιγραφή
Παγάκι υψηλής πυκνότητας & καθαρότητας
Κατασκευή από ανοξείδωτο
Εξαιρετική απόδοση
Τελευταία τεχνολογία
Μοτέρ tropical
Οι ημερήσιες αποδόσεις προκύπτουν με 21°C θερμοκρασία περιβάλλοντος και 15°C θερμοκρασία νερού.
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 500x585x685 mm |
| ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ | 0 έως 20 mm |
| ΚΙΛΑ ανά 24h | 37 kg |
| ΑΠΟΘΗΚΗ | 15 kg |
| ΙΣΧΥΣ | 550 Watt |
| ΤΑΣΗ | 230 V / 50 Hz |
| ΨΥΚΤΙΚΟ ΥΓΡΟ | R404a |
| ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ | Αερόψυκτη / Υδρόψυκτη |
| ΠΑΓΑΚΙΑ ανά ΚΥΚΛΟ | 24 |
| ΤΥΠΟΣ | Συμπαγές παγάκι 40 gr |
ARISTARCO
Σειρά CS
| Χαμηλή κατανάλωση νερού |
Χαμηλό κόστος συντήρησης |
Εξοικονόμηση ενέργειας |
100% made in Italy |
Δείτε Επίσης
Παγομηχανή Ψεκασμού CS 100.60 Aristarco. Συμπαγές παγάκι 40 gr. Παραγωγή 100kg/24ωρο.
Κωδικός:
CS10060
€ 2.016,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.499,84 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 864,00 € (30%)
Παγομηχανή με Σύστυμα Μύλου ITV PULSAR 65
Κωδικός:
PULSAR 65
€ 2.779,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.445,96 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.191,00 € (30%)
Παγότριμμα με Αποθήκη SG 120.25 Aristarco. Αποθήκη 25kg. Παραγωγή 120kg/24ωρο.
Κωδικός:
SG12025
€ 2.900,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.596,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 969,00 € (25%)
Παγομηχανή καθέτου στοιχείου ITV SPIKA MS220A
Κωδικός:
SPIKA MS220A
€ 3.430,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.253,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.470,00 € (30%)
Παγομηχανή Ανάδευσης CV 150.70 Aristarco. Παγάκι με τρύπα 17 gr. Παραγωγή 150kg/24ωρο.
Κωδικός:
CV15070
€ 3.800,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.712,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.277,00 € (25%)
Παγομηχανή με Σύστυμα Μύλου ITV PULSAR MP145
Κωδικός:
PULSAR MP145
€ 3.906,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.843,44 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.674,00 € (30%)
Παγότριμμα χωρίς αποθήκη SG 550 Aristarco. Παραγωγή 550kg/24ωρο.
Κωδικός:
SG550
€ 4.650,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.766,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.562,00 € (25%)
Παγομηχανή καθέτου στοιχείου ITV SPIKA MS410 REMOTE
Κωδικός:
SPIKA MS410 REMOTE
€ 5.750,50 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 7.130,62 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.464,50 € (30%)
