Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών WF 400 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 40x40cm.
Κωδικός προϊόντος:
WF400
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 1.610,00 Αρχική Τιμή
€ 1.200,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.488,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 410,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 455x550x700 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 400×400 mm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 300 mm |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 30 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 120 sec |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 2 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 200 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 2500 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 2400 Watt |
| ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 2700 Watt |
| ΤΑΣΗ | 230 V / 50 Hz |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 3 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 12 lt |
Μηχανική Αντλία Στεγνωτικού
Συμπεριλαμβάνονται:
2 καλάθια ποτηριών
1 θήκη για μαχαιροπήρουνα
1 βάση για πιάτα
WF400
Πλυντήριο Πιάτων / Ποτηριών
Σειρά WF
| 100% made in Italy |
Δείτε Επίσης
Βάση Πλυντηρίου με πόρτα. Κατάλληλη για τα μοντέλα WF 500 M, AF 50.35 M, AF 50.35 T
Κωδικός:
050003
€ 400,20 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 496,25 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 179,80 € (31%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων Smeg UG401DM
Κωδικός:
UG401DM
€ 1.750,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.170,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 750,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων Smeg UD503D
Κωδικός:
UD503D
€ 2.177,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.699,48 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 933,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UG411D
€ 2.835,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.515,40 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.215,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών Καμπάνα AH 1240 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AH1240E
€ 4.680,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 5.803,20 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.563,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU-L 55.45 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 55x55cm.
Κωδικός:
AUL5545E
€ 5.200,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.448,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.743,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU 55.80 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 56,5x69cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός:
AU5580
€ 8.340,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 10.341,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.790,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU 125.80 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 12,6x80cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός:
AU12580
€ 17.000,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 21.080,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 5.684,00 € (25%)
