Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 45.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 45x45cm.
Κωδικός προϊόντος:
AS4530E
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 2.968,00 Αρχική Τιμή
€ 2.220,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.752,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 748,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 531x571x760 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 450×450 mm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 300 mm |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 40 – 30 – 20 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 90 – 120 -180 sec |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 2 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 550 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 3000 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 2400 Watt |
| ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 3550 Watt |
| ΤΑΣΗ | 230 V / 50 Hz |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 5 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 18 lt |
Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού και απορρυπαντικού
Συμπεριλαμβάνονται:
1 καλάθι ποτηριών
1 καλάθι πιάτων
1 θήκη για μαχαιροπήρουνα
1 βάση για πιάτα
ARISTARCO
Σειρά Superior
| 100% made in Italy | |
|
Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία |
Δείτε Επίσης
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών WF 400 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 40x40cm.
Κωδικός:
WF400
€ 1.200,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.488,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 410,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων Smeg UD503D
Κωδικός:
UD503D
€ 2.177,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.699,48 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 933,00 € (30%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 50.35E M Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός:
AS5035EM
€ 2.385,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.957,40 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 795,00 € (25%)
Πλυντήριο Καμπάνα WH720-PA
Κωδικός:
WH720PA
€ 2.940,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.645,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 990,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
FD511D
€ 3.745,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.643,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.605,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
HTY615DHoodtype
€ 5.153,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.389,72 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.208,00 € (30%)
Πλυντήριο Σκευών AU 55.65 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 56,5x69cm.
Κωδικός:
AU5565
€ 7.070,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.766,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.364,00 € (25%)
Πλυντήριο Σκευών AU 65.65 PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 66×81,5cm. Κατάλληλο για λαμαρίνα 60x80cm.
Κωδικός:
AU6565
€ 11.289,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 13.998,36 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 3.763,00 € (25%)
