Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AF 50.35 M Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 50x50cm.
Κωδικός προϊόντος:
AF5035M
Κατηγορία: Επαγγελματικά Πλυντήρια Σκευών
€ 2.290,00 Αρχική Τιμή
€ 1.717,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.129,08 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 573,00 € (25%)
Περιγραφή
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ | 572x627x814 mm |
| ΚΑΛΑΘΙ | 500×500 mm |
| ΩΦΕΛΙΜΟ ΥΨΟΣ ΦΟΡΤΩΣΗΣ | 350 mm – GN 1/1 |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΑΠΟΠΛΥΣΗΣ | Πάνω & Κάτω |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 30 – 40 καλάθια / ώρα |
| ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΥΣΗΣ | 90 – 120 sec |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΝΕΡΟΥ | 2 lt / κύκλο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΠΛΥΣΗΣ | 690 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ BOILER | 2800 Watt |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ | 2400 Watt |
| ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΙΣΧΥΣ | 3490 Watt |
| ΤΑΣΗ | 230 V / 50 Hz |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ BOILER | 5 lt |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 20 lt |
Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού
Συμπεριλαμβάνονται:
1 καλάθι ποτηριών
1 καλάθι πιάτων
1 θήκη για μαχαιροπήρουνα
1 βάση για πιάτα
ARISTARCO
Σειρά Fusion
| 100% made in Italy | ||
| Ηλεκτρική ρυθμιζόμενη περισταλτική αντλία στεγνωτικού |
Δείτε Επίσης
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών WF 400 Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 40x40cm.
Κωδικός:
WF400
€ 1.200,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 1.488,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 410,00 € (25%)
Πλυντήριο Πιάτων/Ποτηριών AS 45.30 E Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 45x45cm.
Κωδικός:
AS4530E
€ 2.220,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 2.752,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 748,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UG411D
€ 2.835,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.515,40 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.215,00 € (30%)
Πλυντήριο Καμπάνα WH720-PA
Κωδικός:
WH720PA
€ 2.940,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.645,60 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 990,00 € (25%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
UD510D1
€ 3.066,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 3.801,84 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.314,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
FD511D
€ 3.745,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 4.643,80 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 1.605,00 € (30%)
Πλυντήριο ποτηριών-πιάτων
Κωδικός:
HTY615DHoodtype
€ 5.153,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 6.389,72 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.208,00 € (30%)
Πλυντήριο Σκευών AU-H 1240E PRS Aristarco. Διαστάσεις καλαθιού: 55x55cm.
Κωδικός:
AUH1240EPRS
€ 6.500,00 Τιμή χωρίς ΦΠΑ
€ 8.060,00 Τιμή με ΦΠΑ
Έκπτωση: 2.192,00 € (25%)
